اطلاعات حقوقی

زوجه از اموال غیرمنقول ارث میبرد؟

همانطور که میدانید با اصلاح مواد 946و947 قانون مدنی در سال 87 زوجه هم از قیمت اموال غیر منقول ارث میبرد.

زوجه از اموال غیرمنقول ارث میبرد؟

همانطور که میدانید با اصلاح مواد ۹۴۶و۹۴۷ قانون مدنی در سال ۸۷ زوجه هم از قیمت اموال غیر منقول ارث میبرد.

اما اگر کسی قبل از این تاریخ فوت شده باشد تکلیف چیست؟
قانونگذار با الحاق یک تبصره به ماده ۹۴۶قانون مدنی تکلیف را روشن کرده است و اگر ترکه تقسیم نشده باشد باید براساس این ماده تقسیم شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا