اطلاعات حقوقی

مطالبه دستمزد حضانت از زوج

آیا میدانستید زوجه بدون دریافت مخارج میتواند از حضانت و نگهداری فرزندش امتناع کند؟ یعنی اینکه میتواند برای حضانت و نگه داری فرزندش از همسرش حقوق مطالبه کند؟

مطالبه دستمزد حضانت از زوج

آیا میدانستید زوجه بدون دریافت مخارج میتواند از حضانت و نگهداری فرزندش امتناع کند؟ یعنی اینکه میتواند برای حضانت و نگه داری فرزندش از همسرش حقوق مطالبه کند؟

همچنین به موجب ماده ۱۱۷۶ قانون مدنی زوجه میتواند از شیر دادن به فرزندش امتناع کند،مگر آنکه تغذیه طفل بدون شیر مادر ممکن نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا